407 - Single Lajmi | Template Website
Lajmet
Aksident në afërsi të Aeroportit, treni godet veturën

Një aksident ka ndodhur në mes të trenit dhe një veture afër Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari” më datë 20.12.2019 

Pos dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

 

“Hetuesit e Komisionit për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAIA) janë në vendngjarje dhe po merren me hetimin e rastit”,


23.12.2019 10:36